סי קפה

› רשת סִי (Si) - אודות

Si - המומחיות בטעם

לרשת תמהיל מוצרים ייחודי המתבטא במוצרים ובמארזים אחידים. תמהיל מוצרים זה כולל מבחר גדול של מזון ושתיה איכותי, טעים ובריא. תפריט הרשת כולל ארוחות בוקר, כריכים, פיצות, פסטות טריות ועשירות, סלטים, מאפים מתוקים ומלוחים, מוצרי בריאות, חטיפים מקוריים, קינוחים ועוד. המנות הייחודיות מוגשות לצד מבחר משקאות קפה העשויים מפולי הקפה הנפלאים של סגפרדו.
רשת Si שמה לה למטרה להביא ללקוח בישראל את חווית האספרסו בר האיטלקי המשלב קפה איכותי וטעמים אותנטיים.

Si - האווירה והשירות

רשת Si מציעה חווית שירות מפנקת לקהל לקוחותיה הכוללת בין היתר עמדות פנאי הכוללות מגזינים מובילים ועיתונים יומיים, מתחמי ישיבה מפנקים, שירותי גלישה חינם באינטרנט, חווית אודיו איכותית ומסכי LCD להצגת תכנים מגוונים.
רשת Si מעסיקה למעלה מ-500 עובדים שכירים שהוכשרו להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחות הרשת בכל יום מחדש.

מאיטליה לישראל
חזונו של מאסימו זאנטי שייסד את Segafredo Zanetti יותר מ-35 שנה היה להפיץ ברחבי העולם את הטעם, התרבות והתשוקה לאספרסו איטלקי אמיתי ואותנטי. מאז ומתמיד קשרה
משפחת Zanetti את חייה לעולם הקפה. בעוד סבו ואביו של מאסימו זאנטי סחרו בקפה ירוק, מאסימו הביא לעולם את הקפה הקלוי ואת הטעם המושלם הנשמר בקפידה עד היום.
היום Segafredo Zanetti היא בין המובילות בשוק פולי הקפה עם למעלה מ- 70,000 לקוחות עסקיים, ו-50 מיליון כוסות אספרסו המוגשים כל יום ברחבי העולם. קבוצת Zanetti מחזיקה היום ב-37 חברות ברחבי העולם יחד עם מחזור שנתי של 1.2 מיליארד דולר בכ-100 מדינות בעולם.

Si - למען עמותות וארגונים

הנהלת רשת Si מאמינה כי לתת זו זכות גדולה וכך כחלק מפעילותה השוטפת תורמת הרשת לעמותות ולארגונים ברחבי הארץ לרבות: עמותת חיים, עמותת חיל האוויר, לשובע, עמותות אקי"ם ואיל"ן.