הצטרפו עכשיו להצלחה של רשת SI CAFE
תמיד חלמת שיהיה לך בית קפה משלך? בוא להיות זכיין במשפחת רשת SI CAFE רשת SI CAFE מובילה בתחומה ושמה לה למטרה להביא ללקוח בישראל את חווית האספרסו בר האיטלקי המשלב קפה איכותי וטעמים אותנטיים. שוק בתי הקפה בישראל מתפתח במהירות בשנים האחרונות ואנחנו מחפשים שחקנים חזקים ויציבים להתרחבות הרשת. כיום פועלים כ-20 סניפים בפריסה ארצית, לרבות שמונה סניפי שירות עצמי בכביש 6. זיכיון ברשת סי מאפשר חיבוק חם, תמיכה ארוכת טווח והתמודדויות משותפות עם האתגרים של אדם עצמאי. אם אתם אוהבים קפה טוב, יש לנו על מה לדבר. 073-702-7288
אם אתם אוהבים קפה טוב, יש לנו על מה לדבר. צרו עמנו קשר והצטרפו להצלחה!

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

התפריט שלנו
סניף קונספט - גומא

סניף הגומא ידוע כאחד מבתי הקפה הוותיקים והמוכרים ביותר באזור הצפון. הסניף יצא לזכיינות לפני קצת יותר משנה והיום הוא בבעלותם של אריק וליטל חגי.

בדיוק באותו הזמן התחלנו לעבוד במשרדי החברה על קונספט חדש לרשת שיביא עמו ניחוח איטלקי לתחום בתי הקפה בארץ. עם בניית הקונספט החדש קיבלנו החלטה משותפת עם אריק וליטל לשפץ את הסניף ולהפוך אותו לסניף הקונספט הראשון של הרשת.

 

הקונספט החדש הביא עמו שינוי בכל הנוגע לתפיסת השירות, תפיסה שבאה לידי ביטוי גם בעיצוב ובחוויית הלקוח בסניף. בתפריט  שלנו תוכלו ליהנות משילוב בין מנות של בית קפה עם מיטב המנות מהמטבח האיטלקי והכל במחירים שווים לכל נפש...

 

המטבח הוא מטבח פתוח במרכזו ניצב תנור אבן אמיתי שהטסנו הישר מאיטליה ובו נאפים מידי יום מיטב המאפים האיטלקיים המוגשים בסניף החל מפוקצ'ות ופיצות ועד מאפים מתוקים ולחמים.

בסופי שבוע אנו מציעים את מיטב המאפים של בית הקפה גם למכירה הביתה  - עוגות שמרים, עוגות בחושות, עוגיות, פוקצ'ות ועוד הרבה דברים טעימים.

גלריית תמונות סניף גומא

© 2017  PWD BY DIAMANT